cel, Planowanie, organizowanie, plor, planowanie i organizacja, organizacja czasu, zarządzanie sobą w czasie, inspirowanie, rozmyślanie, posiadanie, kontemplacja, kalkulowanie, obliczanie szans, ustalanie, proces, plan działania, sukces, start, działanie, organizowany, dopasowywanie, podporządkowywanie, tworzenie, robienie, urządzanie, zakładanie, dobór, dyrygować, królować, kierować, panować, sprawować kontrolę, wodzić prym, faza, chwila, czas, etap, cykl, okres, period,planowanie, plor, planowanie i organizacja, 7 zøotych zasad w zarzádzaniu czasem

METODY ORGANIZOWANIA SPRAW WŁASNYCH

Chcesz maksymalnie wykorzystać swój czas? Opanowanie poniższych sugestii organizowania spraw własnych  pozwoli na wykonanie więcej w ciągu dnia.

ROZPOCZYNAJ DZIEŃ WCZEŚNIEJ

Wczesne rozpoczęcie pracy pozwala spokojnie przemyśleć dzień i działanie jakie mamy do wykonania. To czas na refleksje ale także czas aby twórczo podejść do dnia i spaw jakie cię czekają.

WAŻNA PRACA O  OPTYMALNEJ PORZE

Ustal czas kiedy najlepiej pracujesz, kiedy masz najwięcej energii a twoja wydajność jest na najwyższym poziomie. Ustal ten optymalny czas i wokół niego zorganizuj resztę zajęć. Pamiętaj, że twoja optymalna pora przekłada się na to jakie osiągasz efekty, dlatego świeżość umysłu i koncentracja na tym co musisz zrobić jest tak ważna.

ROZPLANUJ ZAJECIA W CZASIE

Zaplanowanie swoich działań w czasie pozwala zachować więcej energii, a także zmniejsza stres, Jeżeli chcesz mieć poczucie kontroli nad swoim życiem, poświęć czas właśnie na zaplanowanie  dnia, tygodnia czy miesiąca.

 

WIECZORNE PRZYGOTOWANIE DO DNIA NASTĘPNEGO

Stwórz spis spraw na dzień następny. Dzięki takiemu podejściu twoja podświadomość będzie miała czas przygotować się do działań. Co więcej rano obudzisz się z głową pełną pomysłów a przede wszystkim będziesz  wypoczęty, gdyż twoja głowa nie będzie musiała tego wszystkiego pamiętać. Spis przecież jest na papierze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *