ZMIANA ŻYCIA

Chcesz aby twoja zmiana zaczęła być widoczna – zacznij stosować się do poniższych 8 kroków

LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ W 8 KROKACH

krok 1- Podejmij decyzję o zmianie

krok 2- Sprecyzuj wizję

krok 3- Nastawienie

krok 4- Trenuj mózg

krok 5- Prawdziwość

krok 6- Powtórki

krok 7- 1 krok naraz

krok 8- Determinacja

 

Na początku była DECYZJA i od niej zacznijmy

Bez jej podjęcia nie zrobisz żadnego innego kroku. Decyzja to pierwsza i najważniejszy krok. A więc zrób to  –  podejmij decyzję.

Chęć zmiany to przede wszystkim zmiana myśli  na pozytywne. Buduj swoją motywację i chęć do działania. Walcz o to aby twoja wymarzona zmiana w końcu się ziściła.

Jeśli masz już cel – to świetnie, pamiętaj jednak, że każdy cel zaczyna się od WIZJI. Twoja wizja potrzebuje twojej energii a także pozytywnego nastawienia. Dzięki tym czynnikom możesz wpływać na większe prawdopodobieństwo udanej zmiany.

Wiedz o tym, że samo chcenie nie wystarczy trzeba skupienia i precyzji.

Pamiętaj o tym, że z biegiem czasu twoja wizja będzie się od ciebie oddalała – związane to będzie z gasnącą motywacją, negatywnymi okolicznościami  czy po prostu brakiem czasu, więc musisz podtrzymywać  ją ciągle i ciągle, żeby nie przygasała bo w końcu się wypali.

WIZJA – powinna skierować twój umysł w stronę pozytywnego obrazu!

CEL⇒ musi być pozytywny, twoje myślenie zatem też musi być pozytywne.

 

TRENUJ MÓZG aby mobilizował cię do osiągania pozytywnych rezultatów i przybliżał do celu.

Mózg potrafi wychwytywać prawdę dlatego też nie oszukuj go, dbaj o to aby to jak do siebie przemawiasz nie zawierało kłamstw. PRAWDZIWOŚĆ pokieruję cię do korzyści w zachowaniach , satysfakcji i radości.

Nasz wewnętrzny głos ciągle do nas przemawia musisz zatem mieć świadomość do czego cię skłania.

POWTÓRZENIA!

Powtarzanie zbliża cię do osiągania ostatecznego celu, zwiększa też prawdopodobieństwo na kolejne i kolejne powtórzenia.

PO JEDNYM KROKU NARAZ ?  co to znaczy

Zabierając się za robotę naszego planu, każdy krok wykonuj po kolei, krok po kroku, powoli i skrupulatnie. Niezwykle ważny krok to krok nr 1 od niego się wszystko zaczyna i musi on być niezwykle przemyślany a więc weź pod uwagę aktualne położenie.

Powtarzaj sobie pozytywne stwierdzenie, początek zawsze będzie trudny. Przez twoje pozytywne nastawienie będzie się przełamywał negatywizm i to Nie raz czy dwa tylko notorycznie – walcz z tym – powtarzanie pozytywów  zbliży cię do ich zwiększania . Uratuje cię tylko DETERMINACJA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *