CZAS proces, cel, Planowanie, organizowanie, plor, planowanie i organizacja, organizacja czasu, zarządzanie sobą w czasie, inspirowanie, rozmyślanie, posiadanie, kontemplacja, kalkulowanie, obliczanie szans, ustalanie, proces, plan działania, sukces, start, działanie, organizowany, dopasowywanie, podporządkowywanie, tworzenie, robienie, urządzanie, zakładanie, dobór, dyrygować, królować, kierować, panować, sprawować kontrolę, wodzić prym, faza, chwila, czas, etap, cykl, okres, period,planowanie, plor, planowanie i organizacja

PLOR

Plor.pl to blog dotyczący planowania i organizacji. Wszystkie informacje jakie tu znajdziesz będą pomocne aby lepiej zorganizować swoje życie, zaplanować spełnienie swoich marzeń oraz nauczyć się jak umiejętnie zarządzać swoim czasem.

plor

Tematyka PLOR.PL skupia się tak jak wyżej na planowaniu i organizacji , jednak zagadnienia związane z motywacją, monitoringiem swoich działań ect, także pojawią się w swoim czasie.

Dlaczego taka nazwa?

Większości oczywiście nie trzeba tłumaczyć że nazwa PLOR pochodzi od pierwszych liter PLanowania i ORganizacji. Jeśli jednak nie zorientowałeś się od początku czemu taka nazwa, już teraz będziesz kojarzył nową markę.

Informacje podawane na blogu są szeroko dostępne , jest to wiedza uniwersalna o tej że tematyce  zebrane w jednym miejscu i poukładane w ten sposób aby pomóc tym którzy tej pomocy potrzebują. Należy krok po kroku zwiększać tajniki wiedzy o planowaniu i organizacji i tak też to będzie czynione.

plor planowanie i organizacja

Autor bloga zaprasza do czytania i komentowania!